Megnézem!
Ajanlatok!!

Hírek, információk

Nyelvvizsga: Figyelem, Határidő!!!

Jelentkezési határidő: 2024. március 26. ÉJFÉL!!!
Középfok (B2):2024. április 27.
Felsőfok  (C1):2024. május 11.

Nyelvvizsga támogatás

Nyomtatvány a sikeres nyelvvizsga visszaigényléséhez innen letölthető!

Jelentkezés a februári tanfolyamokra

Február 5/12-től  folyamatosan indulnak  tanfolyamaink, kiscsoportos és egyéni osztálytermi órák formájában. Érdeklődni és ingyenes szintfelmérésre időpontot kérni a 06-20/9372-986 számon lehet.

Nyelvvizsga tréning

B2 és C1  szintű januári angol nyelvvizsgákra speciális tréninget indítunk szeptemberben, heti 2x3 tanórában  a vizsgák biztos sikeréért.   Jelentkezés a 06-20/937-2986-os számon.

Előzetes jelentkezés a téli félévre

Februárban  indulnak a téli tanfolyamaink, minden szinten kezdőtől felsőfokig. Délelőtti, délutáni és hétvégi időpontokban is, diákjaink igényeihez igazodva.

DExam jelentkezési határidő

A nyelvvizsga téli vizsgaidőszakának jelentkezési határideje január 03., senki ne maradjon le! A dexam.hu oldalon a jelentkezés percek alatt leadható.

‹«   «   1   2   3   4   »   »›

Határidő!

Jelentkezz a DExam nyelvvizsga téli vizsgaidőszakára. Határidő: január 7.!

Újabb vizsgahellyel bővült a DExam Nyelvvizsga hálózata:

www.veszprem.hu
CMS Weboldalak készítése

Szintfelmérés

Kurzusaink több modulból áll(hat)nak, így az optimális haladás érdekében nagyon fontos a pontos bementi szint megtalálása. Nyelviskolánk ehhez igyekszik minden segítséget megadni, az elsődleges eszközünk pedig egy két lépcsős szintfelmérés.

Első lépésként töltse le az itt található írásbeli tesztek közül az Ön számára mefelelőt, töltse ki, majd ellenőrizze le eredményét a megoldások segítségével. Ha úgy érzi két szint között áll, töltse ki mindkét szintet! Az eredményt jegyezze fel, és jelentkezzen be ingyenes szóbeli szintfelmérésünkreahol is eredményei tökrében, valamint az eddigi tanulmányok, célok és rendelkezésre álló idő figyelembevételével meghatározzuk az ajánlott indulási szintet, tanácsokat adunk és ismertetjük a kurzusok részletes menentét.

Ez a folyamat garantálja, hogy Ön mindig a szintjének legmegfelelőbb tanfolymra iratkozhasson be.

Jelentkezés szintfelmérésre:

- telefonon: 06301818451
- online űrlap segítségével: https://hock-nyelviskola.webnode.hu/

Online szintfelmérő teszt haladó szinten:

Megosztás:FaceBook Twitter IWIWsearch.yahoo.comGoogle Ask Bing

Saját, jól felszerelt oktatási helyeink Veszprémben

Felnőttképzési Engedély száma: E-000728/2014

Statisztikai adatok szerint honlapunkat leggyakrabban a következő kifejezésekkel találják meg:
veszprémi nyelviskola, angol nyelv oktatása, nyelvoktatás Veszprémben, nyelviskola, nyelviskola Veszprémben, Hock nyelviskola,  Vállalati nyelvoktatás, angol oktatási hely

Angol Nyelviskola | Impresszum | design.K@tilla | Tartalom: *HOCK nyelviskola* | 1995 - 2024 | Klikk: 48066 | User: 99563
HOCK nyelviskola Hungary | Veszprém megye | Veszprém HOCK nyelviskola | nyelvoktatás Veszprémben
2014. február 10.

Web Site Info

Weboldalunkon az alábbi szavakra kereshet: Nyelviskola, nyelviskola Veszprémben, Hock nyelviskola, veszprémi nyelviskola, angol nyelv oktatása, nyelvoktatás Veszprémben Vállalati nyelvoktatás, angol oktatási hely

Címsorunk tartalma: Szintfelmérés - HOCK nyelviskola - nyelvoktatás Veszprémben

Oldalunk rövid leírása: A HOCK nyelviskola 1995-ben alakult, Veszprém egyik legrégebbi magán nyelvoktatási intézménye

Oldalunk készült: 2014. február 10.

Creatix Kereső | Google kereső | Füredi Linktár

Web Site Impresszum

Tulajdonos: HOCK nyelviskola

Kapcsolat: Hungary | Veszprém megye | Veszprém

Címsorszöveg: Szintfelmérés - | HOCK nyelviskola - nyelvoktatás Veszprémben | A HOCK nyelviskola 1995-ben alakult, Veszprém egyik legrégebbi magán nyelvoktatási intézménye

Szlogen:

Linkfelhő: Nyelviskola, nyelviskola Veszprémben, Hock nyelviskola, veszprémi nyelviskola, angol nyelv oktatása, nyelvoktatás Veszprémben Vállalati nyelvoktatás, angol oktatási hely

Készült: 2014. február 10.

Keresők:
Creatix Kereső | Google kereső